Zakoupení společnosti

Zakoupení společnosti

Máte-li zájem o zakoupení  některé předzaložené společnosti, a tím si ulehčit práci a také peněženku, není nic snadnějšího než si vybrat ze stávající nabídky některé společnosti, která se prodejem předem založených společností zabývá. Zakoupení předzaložených společností pomocí internetu vám nejen zjednoduší práci, kterou byste museli vynaložit při obvyklém zakládání společností, také čas, který byste tomu museli věnovat a zejména vaši peněženku.

Při výběru té nejvhodnější společnosti si můžete vybrat, o jaký typ společnosti vlastně stojíte. Zda máte zájem o společnost s ručením omezeným, akciovou společnost či jiné evropské společnosti. Můžete si také vybrat, kde chcete, aby vaše společnost měla sídlo. Je možné si vybrat ze základní nabídky: Praha, Brno, Bratislava, Ostrava nebo Plzeň. Podle potřeby je také možné změnit sídlo společnosti v případě, že na tom klient trvá.

Výši základního kapitálu si můžete vybrat v Eurech nebo v Kč. Jejich výše je také rozdílná. Vybrat si můžete také z roku založení společnosti. Různé firmy nabízí odlišné roky založení. Většinou jsou však k dispozici společnosti, jejichž rok založení je od roku 2007.

Cena zakoupení ready made společností je závislá zejména na jejich právní formě a take na jejím stáří. Z obecného hlediska pak k levnějším patří společnosti s ručením omezeným. Mezi dražší pak řadíme akciové společnosti a evropské společnosti. Co se týče evropských společností, jejich výše je odlišná podle toho, ve které zemi jsou registrovány.

Abyste získali alespoň základní přehled o tom, za kolik je možné pořídit ready made společnost, ukážeme vám pouze hrubé odhady cen. Zaměříme se pouze na loňský rok. Tedy na rok 2011. Ceny společností s ručením omezeným se pohybovaly kolem 50 000 Kč. Akciové společnosti pak kolem 90 000-100 000 Kč.

Zakoupení předzaložené společnosti je možné přes internet, telefonicky nebo při osobní návštěvě.

O webu

Uvažujete-li o založení společnosti, určitě zvažte také možnost zakoupení předem založené společnosti, tzv. ready made společnosti. Jejich hlavní výhodou je to, že se nemusíte zabývat potřebnými administrativními úkony. To za vás provede společnost, která se zabývá prodejem těchto společností. Naše webové stránky, jež jsou věnovány ready made společnostem, vám poskytnou informace o tom, co jsou vlastně předem založené společnosti, jak se dají zakoupit nebo něco málo o jejich vývoji. Odpovědi na vaše otázky naleznete právě ZDE!